Windery i flagi

Kategoria "windery i flagi reklamowe" zawiera produkty związane z promocją i reklamą firmy, organizacji lub wydarzenia za pomocą banerów i flag. Windery to ruchome, przenośne banery reklamowe, które można umieścić w różnych miejscach, na przykład na stoisku targowym, w witrynie sklepowej, na konferencji, imprezie plenerowej czy w biurze.

Podkategorie

  Aktywne filtry

  Winder 350 cm Flaga M

  Ceny od:Cena 85,00 zł
  Dostępne: 9921 W magazynie

  Winder, flaga reklamowa, żagiel 350 cm

  Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag M jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

  Winder prosty

  Ceny od:Cena 125,00 zł
  Dostępne: 8997 W magazynie

  Winder, flaga reklamowa, typ Prosty. Wygląd jak tradycyjna flaga masztowa ale ma w sobie zalety typowego windera, beachflag - flagowy system reklamowy. Dostępne 3 wysokości od 2,7 do 4,3m

  Winder 260 cm Flaga S

  Ceny od:Cena 65,00 zł
  Dostępne: 965 W magazynie

  Winder, flaga reklamowa, żagiel, beachflaga 290 cm

  Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag S jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

  Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie