Namioty reklamowe

Kategoria "namioty reklamowe" zawiera produkty związane z promocją i reklamą firmy, organizacji lub wydarzenia za pomocą namiotów, które można łatwo przenieść i zainstalować w różnych miejscach. Składane, przenośne namioty, które można postawić na zewnątrz, na przykład na imprezie plenerowej, targach, festiwalu lub w innym miejscu, aby przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć widoczność marki.

Namioty reklamowe są zwykle wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium, poliester lub winyl, i występują w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Namioty ekspresowe, namioty aluminiowe, namioty promocyjne, namioty eventowe i wiele innych.

Dostępne także akcesoria, takie jak ścianki boczne, stoliki, krzesła i wiele innych, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności i użyteczności namiotu reklamowego.

Podkategorie

  Aktywne filtry

  Namiot reklamowy 3x3m z nadrukiem

  Ceny od:Cena 1 600,00 zł
  Dostępne: 164000 W magazynie

  Namiot reklamowy 3x3 z nadrukiem, Namioty eventowe, handlowe, promocyjne z logo, grafiką.  Szybki montaż, stabilna konstrukcja, druk na pełnym poszyciu namiotu

  Krzesło eventowe składane Białe

  Cena 85,00 zł
  Dostępne: 896 W magazynie

  Krzesło eventowe o bardzo lekkiej ale jednocześnie stabilnej i trwałej konstrukcji. Siedzisko i oparcie wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięku funkcji składania, krzesło może być bezproblemowo przenoszone i składowane na zasadzie sztaplowania. Waga 4,5kg

  Stół eventowy składany 180x75cm

  Ceny od:Cena 199,00 zł
  Dostępne: 900 W magazynie

  Solidny, funkcjonalny i stabilny stół eventowy, cateringowy, gastronomiczny, handlowy niezbędny podczas imprez plenerowych czy wydarzeń kulturalnych. Blat został wykonany z bardzo trwałego polietylenu, a rama z mocnej stali pomalowanej metodą proszkową. Specjalna blokada zabezpiecza stół przed przypadkowym złożeniem, a gumowe nakładki na nóżkach przed zarysowaniem powierzchni. Pomimo sporych rozmiarów stół można w bardzo łatwy i szybki sposób złożyć, a specjalna rączka ułatwia jego przenoszenie. Dzięki tym wszystkim cechom oferowany produkt uatrakcyjni niejedno wydarzenie i będzie służył przez długi czas.

  STÓŁ KOKTAJLOWY OKRĄGŁY WYSOKI C80

  Cena 165,00 zł
  Dostępne: 86 W magazynie

  Doskonałe rozwiązanie m.in. na bankiety, eventy i targi. Blat został wykonany z bardzo trwałego polietylenu, a rama ze stali pomalowanej metodą proszkową. Stół składa się na płasko, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie produktu. Dodatkowa blokada chroni przed przypadkowym złożeniem, a gumowe nakładki chronią powierzchnię przed zarysowaniem.

  Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie