Reklamy dla Twojego biznesu

Flagi, banery, potykacze promocyjne z gotowymi motywami

Gastronomia / Lody

Barber / Fryzjer / Uroda

Motoryzacja

Rolnictwo

Usługi / Handel

Sport / Eventy

Czy te grafiki nie pasują do Twojego biznesu? Stworzymy Twój własny projekt ZA DARMO!

Napisz do nas na biuro@PROflagi.pl - z opisem jakiej grafiki potrzebujesz

Szablony grafik i wydruków

W pełni konfigurowalne!

Wszystkie zmiany graficzne wliczone są w cenę!

Jeśli chcesz zmienić grafikę: Podaj nam dane do druku, które powinniśmy wykorzystać przy druku. (Numer telefonu, logo, adres itp.)

Przed produkcją stworzymy projekt, który wyślemy do Ciebie e-mailem.e

Często zadawane pytania – FAQ

  • Czy muszę płacić więcej za kilka flag plażowych z różnymi motywami?

Nie pobieramy już od naszych klientów opłat za wiele flag plażowych z różnymi motywami. Cena flag plażowych zależy od ilości zakupionych flag, a nie od ich wzorów.

  • Jak długo mogę używać flagi plażowej?

Trwałość flag reklamowych w dużej mierze zależy od pogody i miejsca, w którym są używane.

Trwałość flag plażowych jest zatem trudna do dokładnego określenia. Możesz spodziewać się okresu użytkowania od 6 miesięcy do 2 lat.

  • Jak przedłużyć żywotność flagi plażowej?

Najważniejszą rzeczą, aby flaga plażowa służyła długo, jest regularna pielęgnacja. Należy regularnie prać flagę reklamową i sprawdzać, czy flaga nie jest przetarta. Zalecamy również zakup zestawu zamiennego. Flagę należy również opuścić podczas sztormowej pogody, aby nie była narażona na działanie czynników atmosferycznych.

  • Czy gwarantujecie trwałość flagi plażowej?

Trwałość flag plażowych zależy w dużej mierze od ich użytkowania i częstotliwości pielęgnacji. Możemy zagwarantować, że do produkcji naszych flag używamy materiałów bardzo wysokiej jakości, co zapewnia im długą żywotność. Jednak dokładna żywotność zależy od warunków pogodowych i pielęgnacji.

  • Czy mogę wydrukować różne kolory na mojej fladze plażowej?

Do druku naszych flag reklamowych wykorzystujemy druk cyfrowy. Z tego powodu nie ma znaczenia, ile kolorów chcesz, ponieważ druk cyfrowy może obsługiwać wiele różnych kolorów.

  • Czy można zamówić flagę plażową wydrukowaną po obu stronach?

Na życzenie możemy stworzyć flagi plażowe drukowane obustronnie. Dzięki drukowi cyfrowemu jesteśmy w stanie wydrukować Twoją flagę plażową z obu stron i dokładnie spełnić Twoje życzenia.

  • Jak prawidłowo wyczyścić flagę plażową?

Flagę reklamową należy czyścić co miesiąc lub dwa miesiące, w zależności od użytkowania. Przed praniem należy flagę zanurzyć w zimnej wodzie na kilka godzin i usunąć wszystkie twarde części, takie jak haczyki. Flagi należy prać w temperaturze 30 stopni lub maksymalnie 60 stopni. Nie należy stosować wybielaczy ani płynów zmiękczających, a raczej detergent bez wybielaczy. Po umyciu nie należy zwijać flagi, lecz pozostawić ją do wyschnięcia na powietrzu.

Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie