Windery i flagi

Kategoria "windery i flagi reklamowe" zawiera produkty związane z promocją i reklamą firmy, organizacji lub wydarzenia za pomocą banerów i flag. Windery to ruchome, przenośne banery reklamowe, które można umieścić w różnych miejscach, na przykład na stoisku targowym, w witrynie sklepowej, na konferencji, imprezie plenerowej czy w biurze.

Aktywne filtry

Winder 350 cm Flaga M

Ceny od:Cena 85,00 zł
Dostępne: 9940 W magazynie

Winder, flaga reklamowa, żagiel 350 cm

Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag M jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

Winder prosty

Ceny od:Cena 125,00 zł
Dostępne: 8997 W magazynie

Winder, flaga reklamowa, typ Prosty. Wygląd jak tradycyjna flaga masztowa ale ma w sobie zalety typowego windera, beachflag - flagowy system reklamowy. Dostępne 3 wysokości od 2,7 do 4,3m

Winder 260 cm Flaga S

Ceny od:Cena 65,00 zł
Dostępne: 992 W magazynie

Winder, flaga reklamowa, żagiel, beachflaga 290 cm

Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag S jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie