Aktywne filtry

Leżak reklamowy

Ceny od:Cena 95,00 zł
Dostępne: 909 W magazynie

Leżak reklamowy z piękną indywidualną grafiką na całej powierzchni poszycia siedziska. Produkcja drewnianych leżakow reklamowych z nadrukiem, leżaki reklamowe z logo i personalizacją. Projekt Twojego leżaka - gratis!

Baner tekstylny

Ceny od:Cena 25,00 zł m2
Dostępne: 9914 W magazynie

Wzmacniany baner reklamowy tekstylny. Intensywne kolory i wysoka odporność na zaginanie. Antyrefleksyjny – nowa jakość w reklamie zewnętrznej. Szybka realizacja. Projekt gratis. Dowolne wymiary.

Winder 350 cm Flaga M

Ceny od:Cena 85,00 zł
Dostępne: 9940 W magazynie

Winder, flaga reklamowa, żagiel 350 cm

Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag M jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

Obrus reklamowy

Ceny od:Cena 26,00 zł m2
Dostępne: 10432 W magazynie

Obrus reklamowy, drukowany z plików klienta. Wysoka jakość. Materiał oxford matowy. Obrusy na eventy, targi, wystawy, prezentacje

Podstawa szpic, bagnet z rotatorem

Cena 48,00 zł
Dostępne: 9986 W magazynie

Bagnet wykonany jest ze stali nierdzewnej i wyposażony jest w rotator. Zestaw zawiera: bagnet, zintegrowany rotator kompatybilny ze wszystkimi masztami z naszej oferty (Ø 16,5 mm).

Baner Transparent na Protest rolników

Ceny od:Cena 35,00 zł m2
Dostępne: 878 W magazynie

Wzmacniany baner reklamowy tekstylny. Baner "Murem za rolnikiem" to doskonały sposób na wyrażenie solidarności z rolnikami podczas trwających protestów. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jego jaskrawe kolory i czytelny, wyrazisty napis sprawiają, że jest doskonale widoczny i czytelny nawet z daleka. Wymiary banera zostały starannie dostosowane do zapewnienia efektywnej prezentacji na różnych wydarzeniach, takich jak manifestacje uliczne, zgromadzenia czy pikniki protestacyjne. To profesjonalne narzędzie komunikacji, które umożliwia wyrażenie poparcia dla rolników i ich walki o swoje prawa i interesy.

Rollup z nadrukiem Roll-up

Ceny od:Cena 55,00 zł
Dostępne: 1000 W magazynie

Rollup, Roll-Up, Stand, Roll up, Doskonałe narzędzie reklamowe o wielu zastosowaniach, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wydrukowany na wysokiej jakości materiałach, gwarantujących doskonałą wyrazistość grafik i treści.

Przenośny i lekki, co ułatwia transport oraz ustawianie na różnych powierzchniach. Łatwy w montażu, a także możliwość wymiany grafiki bez konieczności wymiany całego roll-upu. Idealny do wykorzystania na targach, konferencjach, eventach firmowych czy promocjach w sklepach i centrach handlowych.

Flaga Polski 70cm x 110cm

Cena 13,00 zł
Dostępne: 9959 W magazynie

FLAGA POLSKI 70 cm x 110 cm Obszyta podwójnym szwem, drukowana na jednej części materiału (nie zszywana), intensywne kolory. MATERIAŁ: 100% poliester, odporna na warunki atmosferyczne. Standardowy tunel na drzewiec od średnicy -/+ 4cm

Winder 260 cm Flaga S

Ceny od:Cena 65,00 zł
Dostępne: 992 W magazynie

Winder, flaga reklamowa, żagiel, beachflaga 290 cm

Wykonana z trwałego materiału, Winder Beachflag S jest odporna na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Maszt flagi jest lekki, a jednocześnie stabilny i łatwy do montażu, dzięki czemu flaga może być łatwo przenoszona i ustawiana w różnych miejscach.

Flaga Polski 90cm x 150cm

Cena 23,00 zł
Dostępne: 9992 W magazynie

FLAGA POLSKI 90 cm x 150 cm Obszyta podwójnym szwem, drukowana na jednej części materiału (nie zszywana), intensywne kolory. MATERIAŁ: 100% poliester, odporna na warunki atmosferyczne. Standardowy tunel na drzewiec od średnicy -/+ 4cm

Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie