1. Wprowadzenie Witamy na Proflagi.pl, sklepie internetowym, w którym możesz zakupić różnorodne flagi oraz akcesoria z nimi związane. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na te warunki korzystania z serwisu. Przeczytaj je uważnie przed złożeniem zamówienia.

  2. Akceptacja warunków Korzystając z tej strony internetowej, zgadzasz się na przestrzeganie tych warunków korzystania z serwisu, w tym dodatkowych polityk lub wytycznych. Jeśli nie zgadzasz się na wszystkie te warunki, nie powinieneś korzystać z tej strony.

  3. Warunki sklepu internetowego Akceptując te warunki korzystania z serwisu, potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat lub korzystasz ze strony pod nadzorem rodzica lub opiekuna. Nie możesz używać naszych produktów w celach nielegalnych lub nieautoryzowanych. Nie możesz przesyłać wirusów ani żadnego kodu o charakterze destrukcyjnym.

  4. Produkty i ceny Proflagi.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania lub wstrzymania sprzedaży dowolnego produktu w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Zastrzegamy sobie również prawo do zmiany cen naszych produktów w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadną modyfikację, zmianę cen ani wstrzymanie sprzedaży produktów.

  5. Płatności i wysyłka Akceptujemy różne formy płatności, w tym kartę kredytową, PayPal i przelew bankowy. Będziemy przetwarzać Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe, ale prosimy o wyrozumiałość i oczekuj do 5 dni roboczych na przetworzenie zamówienia. Czasy i koszty wysyłki będą się różnić w zależności od Twojego miejsca zamieszkania i wybranej opcji wysyłki.

Akceptuje pliki cookies, RODO i akceptuje ich wykorzystanie